Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Рекомендації по експлуатації

Рекомендації по експлуатації

Зберігання.

− Найбільш оптимальними умовами для збереження властивостей паркету та масивної дошки – вологість повітря 45-55% та температура від 16 до 25°C. Значну роль в даному випадку відіграє вологість. Рекомендуємо придбати гігрометр (вимірює вологість та температуру повітря).

Встановлення.

− Пам’ятайте, що від якості встановлення, близько на 70% залежить довгостроква експлуатація дерев’яної підлоги. Обирайте кваліфікованих майстрів.

− Ми не рекомендуємо встановлювати масивну паркетну підлогу у приміщеннях нижче рівня землі, оскільки в них як правило є підвищена вологість.

− Не рекомендується встановлювати паркет та масивну дошку на підлоги з підігрівом, оскільки це може призвести до деформацій.

− Перед початком встановлення підлоги, слід впевнитись, що всі системи опалення та кондиціонування знаходяться в робочому стані і кімнатна температура підтримувалась на рівні 16-22°С як мінімум протягом тижня перед встановленням.

− Протягом всього часу встановлення, в робочій зоні повинна підтримуватись відносна вологість повітря в межах 45-55%.

− Чорнова підлога або основа повинні бути сухими, а приміщення мати хороше провітрювання. Вологість дерев’яної чорнової підлоги не повинна бути більшою за вологість паркету чи масивної дошки на 12%. Якщо вологість перевищує цей показник, встановлення підлоги повинно бути відкладено до усунення джерела вологи.

− Ми рекомендуємо утриматись від встановлення підлоги на бетонну стяжку, а обрати фанеру, як нижній шар.

Експлуатація.

− Після встановлення підлоги із покриттям масла Rubio monocoat oil plus 2C, не рекомендується мити підлогу протягом 14 днів, оскільки повинна пройти кристалізація масла з повітрям!

− Не рекомендується використовувати підлогу в місцях, де присутній постійний та прямий вплив води, оскільки це може вплинути на вологість дошки, що в свою чергу може призвести до деформації.

− Догляд за підлогую, яку покрито маслом Rubio monocoat oil plus 2C рекомендуємо виконувати за допомогою Rubio monocat Soap. Такий догляд виконується наступним чином:

  1. Пропилесосьте підлогу;
  2. Налийте 100мл RMC Soap у 10-ти літрове відро чистої води(співідношення 10мл до 1л).
  3. Очистіть поверхню мочалкою або губкою для миття підлоги.
  4. Залиште підлогу на ±15хв для висихання.

Важливо: Не залишайте воду на поверхні підлоги, волога очистка залишків води є обов’язковою!

− При винекненні значних пошкоджень підлоги, рекомендується:

  1. Придбати потрібну кількість масла, яким у вас покрита підлога.
  2. Зачистити потрібну ділянку шліфувальною шкуркою та покрити її маслом.
  3. Залишити дану ділянку на 12 год, для висихання.

− При утворення плям на підлозі від зовнішнього впливу, рекомендується використовувати:

  • RMC Limesport remover – для усунення плям від вапна, накипу та осаду;
  • RMC Grease remover – для усунення жирових плям (Важливо! Застосовується відразу після утворення плями, за для того щоб уникнути просочування жиру через поверхню);
  • RMC Tannin remover – для усунення плям, які утворились в результаті контакту з кислотою або водою. Зазвичай ці плями утворюються після контакту з вологою або металом.
Інші статті