Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38093 800 93 93
+38033653-25-55
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Про нас

«ШЕН» — виробник якісного підлогового покриття з натуральної деревини

Основний напрямок роботи компанії — виготовлення плінтусу, паркету, інженерної дошки і паркетної дошки масив (фаска на 4 сторони) та ламелів.

В продажу також пиломатеріали для будівництва. Гарантуємо найвищу якість готової продукції та пропонуємо найнижчі ціни. Можлива робота «під ключ». Діють знижки для партнерів та постійних замовників. Доставляємо по всій Україні та за кордон.

Ознайомитись з каталогом

Цікаві факти про нашу компанію

17 років успішної роботи по обробітку деревини
2 500 кв.м — площа потужностей виробництва
100 000 кв.м підлоги виготовлено та реалізовано
90% клієнтів приходить до нас за рекомендаціями

Основні товари виробництва

Це найпопулярніший вид підлогового покриття завдяки своїй натуральності, довговічності та помірній вартості. Пропонуємо штучний паркет з різних видів деревини товщиною 15-22 мм, шириною 50-70 мм, і довжиною від 250 мм до 500 мм. Штучний паркет Це найпопулярніший вид підлогового покриття завдяки своїй натуральності, довговічності та помірній вартості. Пропонуємо штучний паркет з різних видів деревини товщиною 15-22 мм, шириною 50-70 мм, і довжиною від 250 мм до 500 мм. Преміальне підлогове покриття, виготовляється із цільної деревини з зєднанням шип-паз по периметру. Пропонується розмірами від 100 мм в ширину і від 500 мм в довжину. Можлива поставка з заводським фінішним покриттям (олія - віск Borma Італія). Масивна дошка Преміальне підлогове покриття, виготовляється із цільної деревини з зєднанням шип-паз по периметру. Пропонується розмірами від 100 мм в ширину і від 500 мм в довжину. Можлива поставка з заводським фінішним покриттям (олія - віск Borma Італія). Інженерна дошка (двошарова дубова дошка ) представляє собою класичну фанеру з приклеєним на неї декоративним шаром. Товщина цінної породи складає всього 25% від товщини всієї конструкції. Характеризується стійкістю до деформацій. Інженерна дубова дошка Інженерна дошка (двошарова дубова дошка ) представляє собою класичну фанеру з приклеєним на неї декоративним шаром. Товщина цінної породи складає всього 25% від товщини всієї конструкції. Характеризується стійкістю до деформацій. Модульний паркет — це паркет, що складається з окремих щитів, верхній шар яких виконаний у вигляді певного малюнка. Завдяки складальний верхнього шару модульний паркет створює на підлозі складний повторюваний візерунок. Модульний версальський паркет Модульний паркет — це паркет, що складається з окремих щитів, верхній шар яких виконаний у вигляді певного малюнка. Завдяки складальний верхнього шару модульний паркет створює на підлозі складний повторюваний візерунок. Ламель калібрована в розмір. Розпил дошки відбувається на Wintersteiger DSG 200 відповідно до всіх стандартів та норм. Можливе виконання в різних розмірах. Сорти у відповідності з специфікацією покупця. Суха дубова ламель Ламель калібрована в розмір. Розпил дошки відбувається на Wintersteiger DSG 200 відповідно до всіх стандартів та норм. Можливе виконання в різних розмірах. Сорти у відповідності з специфікацією покупця.

Історична довідка про компанію

1

Підприємство було створено в 2000 році і з тих пір успішно розвивається та працює в деревообробній галузі.

2

З 2000 р. до 2010 р. основним напрямком роботи компанії було виготовлення паркету, який відправляли на експорт.

3

З 2010 р. почали виготовляти масивну паркетну дошку та реалізовувати її переважно на внутрішній ринок.

4

У 2013р. було проведено оновлення обладнання підприємства, встановлено більш сучасні станки, зокрема Wintersteiger DSG 200.

5

Також 2013 р. запущено в роботу виготовлення сухої, каліброваної в розмір дубової ламелі. Наладили поставки в країни Європи.

6

ТОВ «ШЕН» має досвід успішної співпраці з такими країнами як Англія, Італія, Голландія, Македонія, Сербія, Росія, Польща і Туреччина.

«ШЕН» — лідер на ринку підлогового покриття!

Продукція

Завдяки надійному сучасному обладнанню та використанні сировини найвищої якості ми можемо гарантувати відмінну якість готової продукції. Наше покриття для підлоги буде служити вам не одне десятиліття.

Ціни

Як компанія-виробник, ми встановили для вас вигідні ціни — на порядок нижчі ринкових, тому обираючи нас, ви обираєте найвищу якісь за найнижчими цінами. 

Обслуговування

Ми працюємо на ринку покриттів для підлоги більше 15 років, тому ми знаємо абсолютно все про матеріали, які продаємо. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас та запропонувати найкраще.

Доставка

Завдяки постійній наявності ходових продуктів ми забезпечуємо доставку в короткі строки по всім куточкам України та за її межі. Маємо можливість виготовляти продукцію під замовлення, виконувати комплекс паркетних робіт.

Зробити замовлення

Як ми працюємо

Приймаємо замовлення по телефону та через форму сайту
Узгоджуємо з клієнтом строки, умови оплати та доставки
Оплата можлива готівковим або безготівковим способом
Доставляємо транспортними компаніями, поштою, самовивіз

«ШЕН» — найкращий паркетний онлайн-магазин!

Запрошуємо до співпраці!

Нас рекомендують та обирають дизайнери, магазини підлогових покриттів, прораби, оптові покупці та кінцеві споживачі, а також закордонні підприємства. Приєднуйтесь до їх числа і ви та переконайтесь, що вигідніше купити якісне підлогове покриття, ніж у нас, просто неможливо!