Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Паркет

Паркет

На сьогоднішній день штучний паркет – це найпопулярніший вид підлогового паркетного покриття. Натуральність і довгий термін служби – головні переваги, за які його цінують покупці.

Паркет виготовляється з деревного масиву. Завдяки цьому він чудово піддається ремонту і відновленню – шліфуванню та циклюванню, після чого паркет «позбавляється» від зношеного верхнього шару і покривається лаком. Ці операції можна здійснювати багаторазово. Після таких процедур підлога виглядає як нова.

Якість і ціна штучного паркету визначаються сортом деревини, з якого він виготовлений. Найбільш якісним вважається паркет з твердих сортів деревини дуба та ясеня, що мають найменш лінійне розширення.

Штучний паркет являє собою планки з цільного дерева товщиною 15-22 мм, шириною 50-70 мм, і довжиною від 250 мм до 500 мм. З боків має гребені і пази для кріплення. Від масивного паркету (масивної паркетної дошки) штучний паркет відрізняється лише розмірами.

 

 

 

Властивості: 

 Довговічність. Вважається основною відмінною рисою цього виду паркету.
 Різноманітність малюнків укладання. Проста (ялинка, палуба, квадрати, плетінка і ін.) Або художня укладка.
 Екологічність. Не містить сторонніх хімічних сполук. Статичний і не збирає пил.
 Хороша теплоізоляція.
 Гарне звукопоглинання і звукоізоляція. Штучний паркет кріпиться до стяжки (вологостійкої фанери або чорнової підлоги) і при ходьбі не створює специфічного для ламінату або паркетної дошки звуку.
 Висока механічна міцність.
 Відсутність ковзання.
 Широка колірна гамма.