Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Масивна дошка


 

Масивна дошка (дошка з масиву деревини, покриття для підлоги з масиву деревини, масив)

Масивна дошка  - підлогове покриття з цільної деревини з з'єднанням шип-паз по периметру. Розміри масивної дошки складають від 100 мм в ширину і від 500 мм в довжину, цим вона відрізняється від штучного паркету (ширина 50-70 мм і довжиною до 500 мм).

Оскільки сортова деревина великих розмірів має високу собівартість, масивну дошку прийнято відносити до преміальних підлогових покриттів.

Для зняття внутрішніх напружень на зворотному боці масивної дошки робляться поздовжні пропили - продихи.

Масивна дошка буває фіксованої і комбінованої довжини. В упаковці масивної дошки фіксованої довжини все є однієї довжини (наприклад, 900 мм). Таку дошку називають однодовжинною. Для економії матеріалу і створення більш цікавого малюнка на підлозі, виготовляється масивна дошка комбінованої довжини. В упаковці масивної дошки комбінованої довжини є, як мінімум, одна планка повної довжини (наприклад, 1600 мм) і деяку кількість укорочених планок (наприклад, 300, 400, 600, 800 мм). Таку дошку називають багатодовжинною.

Варіанти кольорів підлоги. Масло-віск Rubio Monocoat ( Бельгія ) 

    Для покриття продукції маслом наша компанія використовує всесвітньо відоме масло Rubio Monocoat ( Бельгія ) - продукт нового покоління, який використовують для досягнення високоякісного і екологічно чистого захисного покриття деревини. 

 

 Переваги масивної підлоги: 

 Натуральність. Масивна дошка виготовляється з натуральної деревини, причому з цілісного масиву деревини. Іншими словами, масивна дошка - це шматок деревини, великий за розмірами, правильно висушений і оброблений.

 Довговічність. Структурну цілісність масивної дошки понад 50 років. Проте, захисне покриття (лак або масло) потрібен час від часу оновлювати.

 Недоліки масивної дошки:

Складність укладання. Масивна дошка вимагає складної професійної укладання із застосуванням клею, фанери і саморізів.

Примхливість. Деревина - матеріал примхливий. Зміна температури і вологості може призвести до розтріскування і деформації, відриву підлогового покриття від основи. Чим більше розмір масивної дошки (особливо це стосується ширини), тим більше внутрішнє напруження на неї впливає.