Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Покриття підлоги олією воском Rubio Monocoat ( Бельгія )

Покриття підлоги олією воском

Вибір покриття, безумовно є вибором переваги кожної людини. Виконання покриття маслом робить зовнішній вигляд підлоги максимально природним і таким, що підлягає більш легкої реставрації. Цей тип покриття відрізняється ще й тим, що не утворюють однорідного шару на поверхні дерева, таким чином оброблена поверхня не тільки естетично досконала і приємна користувачеві, але і водонепроникна, стійка до впливу хімічних миючих засобів, які застосовуються на кухні, а також розбавлених миючих засобів .

         Для покриття продукції маслом наша компанія використовує всесвітньо відоме масло Rubio Monocoat ( Бельгія ) - продукт нового покоління, який використовують для досягнення високоякісного і екологічно чистого захисного покриття деревини. Високий ступінь захисту досягається завдяки застосуванню передової технології - реакція масла RMC з целюлозою деревини на молекулярному рівні. Завдяки двом компонентам (А і В), це масло є надзвичайно екологічним, стійким до зносу і довговічним.

Натуральні інгредієнти, відсутність органічних розчинників.
Масло Rubio Monocoat (Рубіо Монокоат) - продукт, який не містить воду і розчинників; виготовлений на основі натуральних компонентів, що гарантує екологічну безпеку складу, як під час нанесення, так і при експлуатації покриття.

 

 

Переваги масла Rubio Monocoat 

Колір і захист в один шар.
40 стандартних кольорів.
Зберігає натуральний зовнішній вигляд деревини.
Екологічність: 0% летючих органічних речовин (VOC)
Не містить воду.
Простий догляд за покриттям.
Висока стійкість до стирання.
Водостійкість. Може застосовуватися для кухонь і ванних кімнат.
Стійкість до впливу високих температур.