Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Англійська ялинка

"Англійська (традиційна) ялинка" - це вид укладання паркету, який з'явився в готичній Європі 13-14 століттях в будинках знаті у вигляді окремих дощечок строгої геометричної форми ( «цеглинки»).
   «Англійська ялинка» укладається зі східчастими стиками під 90 градусів плашка до плашки, з'єднується з сусідніми способом «паз-шип» 
   Дизайнерська і стилістична особливість "англійської ялинки" полягає в тому, що фіксована довжина дощечки дає можливість укладання ритмічно чергується візерунка в різних напрямках, тим самим вигідно підкреслюючи і доповнюючи інтер'єр приміщення. Установка може проводитися в «ялинку», «косу ялинку», «подвійну ялинку", "потрійну ялинку", а також різними простими і ускладненими малюнками, характерними для художнього паркету, це досить простий і економічний варіант паркету - виглядає він завжди елегантно, а служить довго. Крім того, якщо поекспериментувати, застосувавши при укладанні різні породи дерева, то можна отримати свій, особливий варіант її виконання. Як і будь-який мозаїчний паркет англійський варіант знаменитої ялинки вельми популярний. Дизайнери його люблять використовувати у всіх типах інтер'єрів від кантрі до хайтек.

Пропонований нами паркет "Англійської ялинки" має наступні параметри:

Матеріалом є:  інженерна дошка  
Сортність матеріалу: селект, натур, рустік
Розміри плашок: по ширині 120мм, по довжині від 600 до 800мм
З'єднання шип-паз
Різні варіанти фаски по периметру паркетних плашок
Фінішна обробка спеціальним зносостійким  маслом Rubio Monocoat в колір замовлення
Великий асортимент дизайнерських тонувань і додаткові обробки: браш, патинування і ін.