Кошик
5 відгуків
ТзОВ «ШЕН» Деревообробне підприємство
+38 093 452 73 47
+38(03365)3-25-55

Паркетна дошка з горіха

Паркетна дошка Shen Горіх Американський - деревина має благородний коричневий відтінок і унікальний за красою малюнок річних кілець. Завжди підлогу з горіха вважався елементом розкоші через свою красу і цінності деревини, яку часто застосовують при виготовленні дорогих меблів, елементів оздоблення салону преміальних автомобілів.

Широкоформатний дошка покрита міцним UV лаком мають невеликий напівматовий блиск, який підкреслює всю красу деревини горіха. Розміри планок досягають 1,8 метра в довжину і 150 мм в ширину.

Сортування лицьового шару - ABCD за міжнародною класифікацією. Такий сорт допускає помірне кількість сучків і незначні перепади за кольором, що надає деревині натуральний, живий малюнок, але в той же час загальний фон досить рівний, без великої кількості різких перепадів за кольором.

Конструкція двошарова, нижній шар - вологостійка фанера ФСФ, з'єднання шип-паз. Укладання проводиться шляхом приклеювання до основи. Завдяки багатошаровій конструкції, приклеювати паркет можна безпосередньо до основи якщо воно досить міцна і добре підготовлена.